DOKUMENTY

PRO ZÁVODNÍKY


Proč závodit v asociaci STRONGMAN CZECH U105?

  • Kvalitní seriál závodů, těžké závodní disciplíny, srovnání se světovou scénou
  • Možnost postoupit na hned 4 velké mezinárodní závody; S asociací proplacenými náklady

Závodníkem asociace STRONGMAN CZECH U105 se může stát každý plnoletý muž (případně neplnoletý se souhlasem zákonného zástupce), který se zaregistruje v asociaci.

Registrace je zdarma a má neomezenou platnost. Vymazání z registru je možné po podání písemné žádosti.

Registrací se závodník nezavazuje startovat na žádném ze závodů - je pouze na něm, na které závody, a zda-li vůbec, pojede. 

PRO POŘADATELE

Proč organizovat závod pod hlavičkou asociace STRONGMAN CZECH U105?

  • Zvýšení prestiže závodu a příval nových závodníků, diváků i sponzorů, které asociace svou činností zajistí
  • Pomocná ruka asociace při organizaci závodů

Pořadatelem závodu pod hlavičkou asociace STRONGMAN CZECH U105 se může stát každý, kdo má dobré nápady, vizi, prostředky, a je schopen zajistit kvalitní závod, za něž můžeme jako asociace ručit. Zároveň se pod hlavičku asociace může zapsat již existující šňůra tradičních závodů, jako je například Strongman Náchod či Kralupy.


V obou případech je a bude vždy nutné splnit podmínky asociace tak, abychom mohli závodníkům s jistotou nabídnout po celý rok stejně kvalitní závody a udrželi vysoký standart. 

PRO SPONZORY

Jsme z.s. (zapsaný spolek), tedy nezisková organizace, která není finančně podporována státem ani jinou organizací, nýbrž a pouze ze sponzorských darů. Uvidíte-li potenciál spojit vaši značku s naší asociací, a bude-li se vám naše činnost líbit natolik, že byste rádi chod asociace a její seriál závodů podpořili, rádi s vámi probereme možnosti osobně.

Kontaktujte nás, prosím. Děkujeme.